Ostatní

Strašák jménem celulitida

Celulitida dnes trápí mnoho žen po celém světě. Muži jsou tímto estetickým problémem postiženy sice také, ale mnohem méně. Nespravedlnost? Spíše rozdílná anatomická stavba těla. Ať se vám to líbí nebo ne, muži mají od přírody menší počet tukových buněk a vazivová vlákna uspořádána tak, že zabraňují vzniku celulitidy.


Neděle podle Shauna T

Slavné osobnosti z daného oboru jsou vždy těmi nejžádanějšími poradci a každý by si přál nějakou tu radu právě od nich. Ani oblast fitness není výjimkou, kdo by si nepřál poradit od známých fitness trenérů a nutričních poradců, ať už přímo z České republiky nebo ze zahraničí. Naštěstí v dnešní internetové době není zas tak těžké, aby tyto osobnosti napsaly nějakou tu užitečnou moudrou radu svým fanouškům.


Dýchat nás nikdo neučil, možná to byla chyba

Základy dýchacího metabolismu nám vysvětlovali už na základní škole. Již tehdy jsme věděli, že dýchání je pro život nezbytné. Zdá se jednoduché a zvládá ho každý. Ale správné dýchaní je ve skutečnosti umění. Tím, že nedýcháme tak, jak máme, přicházíme o víc jak polovinu vzduchu..Pokud je organismus člověka unavený a vyčerpaný, vědomé hluboké dýchání oživuje buňky a vrátí životní energii člověka.