Neděle podle Shauna T

Slavné osobnosti z daného oboru jsou vždy těmi nejžádanějšími poradci a každý by si přál nějakou tu radu právě od nich. Ani oblast fitness není výjimkou, kdo by si nepřál poradit od známých fitness trenérů a nutričních poradců, ať už přímo z České republiky nebo ze zahraničí. Naštěstí v dnešní internetové době není zas tak těžké, aby tyto osobnosti napsaly nějakou tu užitečnou moudrou radu svým fanouškům.

Shaun T Jedním z těch, kteří se pravidelně snaží svým obdivovatelům alespoň na dálku pomáhat, je Shaun T, americký fitness trenér a stvořitel několika velmi oblíbených cvičebních programů jako INSANITY, THE ASYLUM, Focus T25, Hip Hip Abs a dalších.
 
Shaun T na své facebookové stránce nedávno popsal, jak vypadají jeho neděle, a my jsme je pro Vás přeložili, případně mírně rozepsali. Stejně jako Shaun i my doufáme, že jeho „nedělní rady“ budou pro mnoho z vás užitečné.
 
Pro Shauna T je neděle odpočinkovým dnem, který věnuje přípravě a naplánování celého následujícího týdne. Pokud byste chtěli neděli využít stejně jako on, stačí splnit šest následujících bodů:
 

  • Udělejte si přehled o svém současném stavu a svých „statistických údajích“ – svých mírách, vahách, které při jednotlivých cvicích uzvednete, apod.
  • Naplánujte si tréninkový plán na celý následující týden
  • Stanovte si DOSAŽITELNÉ cíle, kterých chcete v příštím týdnu (i dlouhodobějším období) dosáhnout
  • Stanovte si své stravovací cíle, udejte si hranice, případně si naplánujte jídelníček
  • Naplánujte si JEDNO treat meal, neboli hříšné jídlo
  • Dohodněte se se svým parťákem na cvičení, nebo si nějakého najděte.

 
Takto tedy vypadá neděle Shauna T, který tento postup radí i všem svým fanouškům. Zkusíte ho?
 


ukázka cvičebního programu Insanity od Shauna T:


 

2 komentáře u Neděle podle Shauna T

  • Shellfish allergy?I have tested positive for a food allergy to shellfish after many years of experiencing a weird reaction. My lips would become covered in painful blisters with a yellowish orange. Has anyone else experienced this reaction? I never had trouble breathing or anything else. But, for some reason, doctors always looked at me like they had no idea what was hap;nniegI&#8217pd like to add that all of my severe reactions happened 1-2 days after my contact with shellfish.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>