Fitbox – už jste o něm slyšeli?

Hledáte sport, který vám dá zabrat, pozitivně se podepíše na vaší postavě a zároveň vás bude bavit?
Vyzkoušejte si Fitbox. Nemusíte se bát žádného násilí. Fitbox nepatří mezi bojová umění v pravém slova smyslu. I když některé z úderů by se daly jistě použít při vlastní sebeobraně.

 
Fitbox
Co je to Fitbox? Jedná se o aerobní cvičení, při kterém zapojíte téměř všechny svalové skupiny v těle. Je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy každé věkové skupiny. Je to skupinové cvičení, kde se nejdříve naučíte pár základních úderů a kopů, které se poté dají různě kombinovat. Plán tréninku se dá lehce upravit dle vašich možností.

Boxuje se do speciálně upravených totemů naplněných vodou nebo pískem. Na ochranu rukou postačí bandáže, nebo si můžete zakoupit speciální rukavice. Jinak už potřebujete jen lehké sportovní oblečení a ručník na utírání litrů potu.
 

Co vám Fitbox může dát?

Redukce váhy – Fitbox je ideálním aerobním cvičením, které výrazně napomáhá hubnutí. Během jedné padesáti minutové lekce spálíte v průměru 1230 – 3140 kJ a možná i více. Navíc vám pravidelný trénink pomůže účinně tvarovat a zpevňovat postavu.

Kondice – Díky Fitboxu si vylepšíte kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Navíc ve velice krátké době.

Pokožka – I na vaši pleť má Fitbox pozitivní vliv, jelikož se při zvýšené námaze pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, otvírají se póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete zároveň dodržovat pitný režim, bude vaše pokožka pružnější a budete vypadat svěže.

Psychická vyrovnanost – Fitbox vám jistě poskytne výbornou příležitost zapomenout na běžné starosti a stres. Případně si můžete do totemu vybít zlost a svůj vztek. Endorfiny na konci hodiny budou vaší zaslouženou odměnou. Navíc budete mít příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla, které Vám bude jistě vděčné za kvalitní pohybovou aktivitu.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>